Energieleveranciers

Op dit moment zijn er een kleine 20 energieleveranciers in Nederland die dynamische prijzen (uurprijzen voor stroom, dagprijzen voor gas) aanbieden.

Onderstaand vind je een overzicht met de tarieven die deze leveranciers hanteren. De netbeheerkosten zijn in het overzicht niet opgenomen aangezien deze kosten regio-afhankelijk zijn.

Tarieven 2024, alle prijzen zijn inclusief 21% BTW.

LeveancierStroom toeslagStroom belastingenStroom lev.kostenGas toeslagGas belastingenGas lev.kostenVermindering energiebelasting
All In Power0.030250.13167.260.107690.7057.26-631.39
ANWB Energie0.048400.13167.000.059110.7057.00-631.39
Atoom Alliantie0.021200.13166.050.072600.7056.05-631.39
Budget Energie0.020990.13165.990.075010.7055.99-631.39
EasyEnergy0.026850.13165.000.127050.7055.00-631.39
Eneco0.025640.13168.990.072250.7055.99-631.39
Energie VanOns0.048400.13165.000.059110.7055.00-631.39
EnergyZero0.050000.13167.510.060000.7057.51-631.39
FrankEnergie0.025400.13167.000.079860.7057.00-631.39
Groenestroom Lokaal0.048400.13165.000.059110.7055.00-631.39
Mijndomein Energie0.048400.13167.510.059110.7057.51-631.39
NextEnergy0.022000.13165.000.128600.7055.00-631.39
Tibber0.021780.13163.99-631.39
Vandebron0.021880.13166.250.106620.7056.25-631.39
Vrij op naam0.020000.13166.500.079900.7056.50-631.39
Wout Energie0.025400.13167.000.084700.7057.00-631.39
ZonderGas0.048400.13166.490.059110.7056.49-631.39
Zonneplan0.020000.13166.250.080000.7056.25-631.39

Foutje gezien? Meld het hier